2016-2017 m.m. mokyklinio autobuso tvarkaraštis

Telšių r. Buožėnų mokyklos – darželio  mokyklinio autobuso tvarkaraštis

 

I maršrutas (iš ryto)

Mokykla

6.42

Buožėnai

6.45

Vigantiškai

6.50

Kęstaičiai

6.55

Pagermantė

6.57

Kalnėnai

7.03

Telšiai

7.10

Gaudikaičiai

7.20

Patausalė

7.30

Buožėnai

7.40

Mokykla

7.46

Gedrimai

8.00

Gadūnavas

8.10

Mokykla

8.23

II maršrutas (po pietų)

Mokykla

14.45

Buožėnai

14.48

Vigantiškai

14.53

Pagermantė

14.58

Gaudikaičiai

15.06

Patausalė

15.16

Kalnėnai

15.26

Gadūnavas

15.31

Gedrimai

15.37

Mokykla 15.45