Vieną žiemos rytmetį  pradinukai, lydimi klasės mokytojų V. Katauskienės, S. Jonušienės ir Buožėnų filialo bibliotekininkės A. Zaveckytės, lankėsi renovuotoje Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Mus maloniai pasitiko  Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rūta Savickienė, kuri supažindino ir aprodė biblioteką. Vaikai išklausė pasakojimą apie tai, kaip  bibliotekoje galima pasiskolinti, pavartyti ir perskaityti knygelę, o vėliau ją grąžinti. Mažieji susipažino su knygų gausa ir įvairove bei atskirų bibliotekos skyrių darbu.
Knygos moko reikšti jausmus, lavina vaizduotę, skatina skaityti ir kviečia svajoti, todėl labai džiugu, kad ši išvyka ne tik suteikė daug džiaugsmo, bet ir paskatino vaikus domėtis literatūra, bei praplėtė vaikų akiratį.
Asta Zaveckytė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *