Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite

Pradinukų išvyka į Telšių Karolinos Praniauskaitės viešąją biblioteką
vasario 15, 2017
Išvyka į Žemaičių muziejų „Alka“
vasario 15, 2017

Susitikimas su vaikų poete Zita Gaižauskaite

Žvarbų vasario 7-osios rytmetį mokinukus ir darželinukus aplankė vaikų poetė, kelių dešimčių vaikiškų knygelių autorė Zita Gaižauskaitė. Kūrybingai prisistačiusi poetė iškart patraukė vaikų dėmesį. Viešnia kartu su mažaisiais renginio dalyviais inscenizavo „Varliukas keliauninkas“, deklamavo eilėraščius. Vaikai pabuvo poetės kūrybos personažais – kiškiu, geneliu, briedžiu, meškučiu, varliuku ir kt.
Didelį įspūdį vaikams paliko paruoštas ,,skundų“ maišelis, į kurį visi metė savo negerumus, melagiukus, ožiukus, tinginiukus, kuriuos poetė užrišo ir pažadėjo išmesianti į skruzdėlyną.
Renginio viešnia Zita Gaižauskaitė nuoširdžiai, vaikams suprantama kalba aiškino, kaip gimsta eilės, pamokė jas kurti, atsakinėjo į pateiktus klausimus.
Asta Zaveckytė