Lietuvos futbolo federacija organizavo Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1-4 klasių mokinių futbolo turnyrą „Pradinukų lyga“. Pirmajame debiutiniame „Pradinukų lygos“ turnyre buvo kviečiamos dalyvauti Vilniaus, Alytaus, Telšių, Plungės ir Mažeikių miestų ir rajonų komandos.
Pirmasis „Pradinukų lygos“ turnyras vyko šių metų vasario – gegužės mėn. Mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo šiame turnyre ir po dviejų etapų B grupėje iškovojo antrą vietą bei pateko į A grupę, kur žaidė su stipriomis Telšių miesto komandomis. Kiekviena komanda buvo apdovanota spalvotais futbolo skirtukais (marškinėliais), futbolo kamuoliais, vitaminais.  Varžybų dienomis kiekvienas dalyvis dovanų atgaivai gavo sulčių.
Sporto būrelio vadovė Sandra Jonušienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *