Paskutinio skambučio šventė

Linksmosios karinės pratybos
birželio 26, 2017
Vaikų gynimo diena darželyje
birželio 26, 2017

Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 31 d. paskutinis skambutis nuskambėjo mūsų ketvirtos klasės mokiniams. Ketvirtokai šventinio koncerto metu išsakė savo mintis apie mokyklą. Pasidalijo gražiausiomis praleistomis akimirkomis, išdainavo skambiausias dainas. Atsisveikindami mokiniai gėlės žiedu dėkojo visiems mokykloje dirbantiems.
Sveikinimo žodį tarė ir padėkos raštus teikė mokyklos direktorė E. Radzevičienė. Buvo suteiktas žodis ir ketvirtokų tėveliams, kurie šiltus ir nuoširdžius žodžius skyrė visiems mokytojams ir mokyklos administracijai. Tėveliai mokyklos sodui padovanojo kriaušę, kuri primins apie čia besimokiusius ketvirtokus.
Pradinių klasių mokytoja Vitalija Katauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *