Vaikų gynimo diena darželyje

Paskutinio skambučio šventė
birželio 26, 2017
Skelbiamas konkursas laisvoms Telšių r. Buožėnų mokyklos-darželio direktoriaus pareigoms eiti
rugpjūčio 9, 2017

Vaikų gynimo diena darželyje

Birželio 1-ąją atšventėme Vaikų gynimo dieną. Šventė buvo dviejų dalių: muzikinė ir sportinė.  Auklėtojos kartu su muzikos mokytoja pasveikino vaikus karaokė koncertu. Dainavo vaikai, auklėtojos, direktorė, dainuojantiems pritarė šokėjai. Boružėlių ir Drugelių grupės vaikai prisiminė išmoktas daineles, ratelius, šokelius.
Antroji šventės dalis prasidėjo nuo komandų pasiskirstymo. Vaikai komandomis buvo pakviesti į sportines stoteles išbandyti jėgų.  Mažieji linksminosi „Pėdų ir delnų“ takelyje, „Virvių klampynėje“, važiavimo paspirtukais ir balansiniais dviratukais, šokinėjo batute.
Šventę užbaigėme meditavimu, pasikalbėjimu, pasivaišinimu.
Norime padėkoti karaokės didžėjui  Dominykui Petrulaičiui, AČIŪ!
Boružėlių grupės auklėtoja Rasa Daukintienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *