Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena
rugpjūčio 30, 2018
Kviečiame skirti iki 2 proc. paramos mūsų mokyklai-darželiui!
balandžio 4, 2019

Gerojo lašelio diena

Kovo mėnuo – neeilinis mėnuo Telšių r. Buožėnų mokyklai-darželiui. Visa įstaigos bendruomenė dalyvavo „Gerojo lašelio“ akcijoje, kurios metu rinko lėšas vėžiu sergantiems vaikams. Mokyklos-darželio vaikučiai, padedami auklėtojų, mokytojų bei šeimos narių, kūrė, gamino įvairius darbelius, kepė pyragus ir kitokius skanėstus, kuriais prekiavo šventės metu Buožėnų bendruomenės namuose.

Akcijos akcentas – žalia spalva. Kiekvienas atvykęs į šventę turėjo būti apsirengęs žaliai ar kitaip akcentuoti žalią spalvą. Šventės metu vyko loterija, kuriai prizus sunešė ugdymo įstaigos bendruomenė. Visi surinkti pinigėliai – 153 Eur – buvo paaukoti vėžiu sergantiems vaikams.

Dalyvaudami šioje akcijoje supratome, kad galime ne tik imti, bet ir dalintis su kitais.

Mokytoja Dainora Petroškienė