Kovo mėnuo – neeilinis mėnuo Telšių r. Buožėnų mokyklai-darželiui. Visa įstaigos bendruomenė dalyvavo „Gerojo lašelio“ akcijoje, kurios metu rinko lėšas vėžiu sergantiems vaikams. Mokyklos-darželio vaikučiai, padedami auklėtojų, mokytojų bei šeimos narių, kūrė, gamino įvairius darbelius, kepė pyragus ir kitokius skanėstus, kuriais prekiavo šventės metu Buožėnų bendruomenės namuose.

Akcijos akcentas – žalia spalva. Kiekvienas atvykęs į šventę turėjo būti apsirengęs žaliai ar kitaip akcentuoti žalią spalvą. Šventės metu vyko loterija, kuriai prizus sunešė ugdymo įstaigos bendruomenė. Visi surinkti pinigėliai – 153 Eur – buvo paaukoti vėžiu sergantiems vaikams.

Dalyvaudami šioje akcijoje supratome, kad galime ne tik imti, bet ir dalintis su kitais.

Mokytoja Dainora Petroškienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *