Kviečiame skirti iki 2 proc. paramos mūsų mokyklai-darželiui!

Gerojo lašelio diena
kovo 29, 2019

Kviečiame skirti iki 2 proc. paramos mūsų mokyklai-darželiui!

Gerb. tėveliai, darbuotojai ir mūsų mokyklos-darželio draugai!

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą mokyklai-darželiui, kurią Jūs suteikėte, pervesdami (1–2 proc.) pajamų mokesčio į mūsų mokyklos-darželio paramos fondą 2018 metais.  Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos ir darželio materialinę bazę.

Tikimės Jūsų paramos ir 2019 metais!

Jums nutarus 1–2 proc. savo pajamų mokesčio skirti mokyklai-darželiui, tai galima padaryti šiais būdais:

1. Prisijungti naudojant savo asmeninę elektroninę bankininkystę, į EDS, t. y. Valstybinės mokesčių deklaravimo sistemą, ir tiesiogiai portale užpildyti RF0512 formą.

2. Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, galima nuvykti į Telšių apskrities valstybinę mokesčių inspekciją (Birutės g. 5a, Telšiai) ir pateikti RF0512 formą.

3. Deklaruoti kam skiriate 2 proc. pajamų mokestį galite prisijungę prie Valstybinės mokesčių svetainės adresu: http://deklaravimas.vmi.lt.

Rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas: 190586368

Paramos gavėjo pavadinimas: BUOŽĖNŲ MOKYKLA-DARŽELIS

Jei iškiltų klausimų, prašome skambinti ir teirautis tel.: 8 444 41747.

Primename, kad prašymus galima teikti iki gegužės 2 d.

Mokyklos-darželio bendruomenės vardu,  direktorė Virginija Laučienė