Kviečiame skirti iki 2 proc. paramos mūsų mokyklai-darželiui!
balandžio 4, 2019
Magiškieji kiaušiniai
gegužės 8, 2019

Dailyraščio konkursas

Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti vaikai rašė dailyraštį. Varžėsi, kas dailiau perrašys Lietuvos tautinę giesmę. Buvo sugadintas ne vienas sąsiuvinio lapas, mat reikalavimai labai griežti: nepadaryti nei vienos klaidos.

Nugalėtojais tapo :

1 kl. –  Justina Kęsminaitė,

2 kl. – Eva Dargevičiūtė,

4 kl. – Lukas Budginas.

pradinių klasių mokytoja Jovita Dapkuvienė

Dailyraščio konkursas
Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti vaikai rašė dailyraštį. Varžėsi, kas dailiau perrašys Lietuvos tautinę giesmę. Buvo sugadintas ne vienas sąsiuvinio lapas, mat reikalavimai labai griežti: nepadaryti nei vienos klaidos.
Nugalėtojais tapo :
1 kl. – Justina Kęsminaitė,
2 kl. – Eva Dargevičiūtė,
4 kl. – Lukas Budginas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *