Balandžio pabaigoje mokiniai ruošdamiesi pasveikinti savo mamytes, dalyvavo edukaciniame užsiėmime,  Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centre. Šio užsiėmimo metu buvo pasakojama apie senąsias vėlimo tradicijas ir vėlimo proceso subtilybes. Sužinojome koks yra „šlapias“ vėlimas, kokios priemonės reikalingos norint velti iš vilnos ir kokia galima veliamų iš vilnos daiktų įvairovė. Vaikai iš spalvotos ir minkštos avies vilnos nusivėlė padėkliuką arbatos puodeliui, kurį, per mamyčių dieną padovanojo savo mamai. Grįždami namo užlipome ant Cidabro kalno esančio apžvalgos bokšto(15 m aukščio). Iš bokšto galėjome grožėtis Plateliais.

Laimingi ir pilni įspūdžių parkeliavome į mokyklą.

Pradinių klasių mokytoja Vitalija Katauskienė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *