Vykdydami projektą „Reid maži ir dideli tekinuką“ jau nuo pirmųjų rugsėjo dienų plėtojome aktyvų judėjimą lauke. Ieškodami įdomesnių, netradicinių vaikų judėjimo formų toliau tęsėme darželyje važinėjimąsi mašinėlėmis, paspirtukais, balansiniais, triračiais dviratukais, svingiais, dviračiais. Vaikai lauke turi galimybe ne tik žaisti, bėgioti, čiuožinėti, sūpuotis, bet ir važinėtis. Ilgametė patirtis lavinant vaiko gebėjimą važiuoti dviračiu įtikino, kad važiavimas įvairiomis riedančiomis priemonėmis lavina įvairias vaikų organizmo sistemas, pusiausvyrą, greitumą, vikrumą, ištvermę, ugdo orientaciją erdvėje, pasitikėjimą savo jėgomis, gebėjimą saugotis ir saugoti bendraamžį, orientuotis keblioje situacijoje. Transporto priemones vaikai atsiveža patys iš namų, dalį priemonių turi pats darželis, o 3 svingiai įsigyti iš projekto „Reid maži ir dideli tekinuką“ lėšų.
„Boružėlių“ grupės mokytoja Rasa Daukintienė