Nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. įstaigoje yra įdiegtas elektroninis dienynas „Mūsų darželis“. Tai šiuolaikinė internetinė priemonė, kuri palengvins ir paspartins informacijos prieinamumą, suteiks papildomą bendravimą patogiu metu, taupys darbuotojų laiką pildant ir perduodant dokumentus, bus pritaikyta prie įstaigos poreikių.

Iš pradžių elektroniniu dienynu pradėjo naudotis darželio grupių mokytojos ir administracija. Buvo  įvedama reikalinga informacija apie grupes lankančius vaikus, kuriamos lankomumo formos, įkeliami ugdymo planai ir pan.  Tėvai naudotis dienynu pradėjo nuo spalio mėn. Jiems naudojantis tokiu dienynu bus galima stebėti savo vaiko pažangą, lankomumą, grupės auklėtojos informaciją ir pranešimus.

Plačiau skaitykite: https://musudarzelis.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *