„eTwinning“ – tai bendruomenė Europos ugdymo įstaigoms. Ši tarptautinė programa skirta švietimo darbuotojams. Į šią platformą, kurioje pedagogai gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi, įsijungė ir Buožėnų mokyklos-darželio „Boruželių“ gr. bendruomenė: mokytojos Dainora Petroškienė ir Rasa Daukintienė, vaikai ir jų tėveliai.

Po sėkmingo dalyvavimo projekte „Žemaičių krašts-gintaras pastrajyts“ (vadovė D. Petroškienė), nuo vasario 1 d. „Boružėlių“ gr. įsitraukė į dar du tarptautinius projektus „Iš motužės skrynalės perlaliai byrėjo…“ (vadovė R. Daukintienė) ir „Gamtos vaikai“. Vykdydamos projektus, mokytojos paįvairins grupės kasdieninę ugdomąją veiklą.

„Boružėlių“ gr. mokytoja Dainora Petroškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *