Vykdomi projektai, programos

Mokykla-darželis yra įsijungęs į Europos Sąjungos ir nacionalinio biudžeto lėšomis remiamą programą

„Vaisių ir daržovių bei pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“

Programos tikslai:

• pagerinti vaikų ir moksleivių  mitybą,

• ugdyti vaisių ir daržovių produktų vartojimo įpročius,

• skatinti  vaisių ir daržovių produktų vartojimą vidaus rinkoje,

• teigiamas  poveikis vaiko sveikatai, ugdomi sveiko maitinimosi įpročiai, mažinama vaikų nutukimo rizika,

• ugdyti pieno gaminių vartojimo įpročius,

• skatinti pieno gaminių vartojimą vidaus rinkoje,

• sumažinti disbalansą pieno gaminių rinkoje.

Kilus klausimams dėl šios programos ar esant vaiko sveikatos sutrikimams, kuomet vaikas negali vartoti vaisių, ar pieno prašome kreiptis į savo klasės ar grupės auklėtojas.

Mokykloje  – darželyje 2016 m. rugsėjo-guodžio mėn. buvo vykdomas projektas

“SVEIKOS PĖDOS IR TAISYKLINGA LAIKYSENA“

Projekto tikslai:

• Skatinti vaiko poreikį judėti, stiprinti kojų ir pėdų raumenis, lavinti judesius ir formuoti  taisyklingą      kūno laikyseną.

Projekto uždaviniai:

• Suteikti vaikams elementarių žinių apie kojų pėdas ir taisyklingą laikyseną, jų svarbą žmogaus sveikatai.

• Suteikti tėvams žinių apie plokščiapėdystę ir taisyklingą laikyseną, bei profilaktines priemones.

• Skatinti vaikus būti fiziškai aktyviais, išmokti savarankiškai atlikti pratimus, stiprinančius apatinių galūnių raumenis ir formuojančius taisyklingą laikyseną.