Judrioji savaitė

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti. Mūsų mokykla – darželis taip pat prisijungė prie judriosios savaitės. Kiekvienos dienos rytą pradėdavome ryto mankšta, kurias pravedė ketvirtos klasės mokiniai. Džiugus buvo antradienio rytas, kai mokinius pasitiko herojus “Kempiniukas“ ir visi drauge mokėsi šokio, judėjo šokio ritmu. Vienos dienos popietę,  pradinių klasių mokiniai,  priešmokyklinės grupės vaikai ir jų mokytojos dalyvavo bėgimo maratone. Judriosios savaitės renginius užbaigėme atsinešdami į mokyklą paspirtukus, riedučius, buvo ir tokių, kas atvažiavo dviračiais. Kiekvienas patyrė gerų emocijų, džiaugsmo dalyvaudami paspirtukų, riedučių ir dviračių estafetėse.
Pradinių klasių vyr. mokytoja S. Jonušienė

6 5 4 3 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *