Išvyka po Gadūnavo seniūnijos lankytinas vietas

Minint Europos kultūros paveldo metus ir Lietuvos valstybės 100-metį, gegužės 11 d. Buožėnų mokyklos-darželio pradinukai su mokytojomis, lydimi Buožėnų bei Gadūnavo bibliotekininkių Ingridos Bubilienės ir Astos Zaveckytės, aplankė Gadūnavo seniūnijoje esančius  kultūros paveldo objektus.

Bibliotekinininkių paruošti jaunieji gidai Evelina Kazlauskaitė (4 kl.), Julija Lėverytė (3 kl.), Gabija Petkevičiūtė (3 kl.), Rasvaldas Butkus (4 kl.) ir Lukas Budginas (3 kl.) išvykos dalyviams papasakojo apie Buožėnų piliakalnį, Džiugo kalną, Džiuginėnų dvarą, Panų kalną bei Gadūnavo bažnyčią.

Pradinių klasių mokytoja Vitalija Katauskienė

Buožėnų piliakalnis

Džiuginėnų dvaras

Džiugo kalnas

Panų kalnas

Gadūnavo bažnyčia

 Jaunieji gidai su bibliotekininkėmis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *