Sudie, pradinuko suole! Sveika, vasara!

Kaip vėjas praskriejo devyni mokslo mėnesiai. Ketvirtadienį (gegužės 31 d.) su mokykla iki rudens atsisveikino pradinių klasių mokiniai.

Į mokslo metų baigimo šventę su gėlėmis rankose, šypsenomis veiduose susirinko mokiniai, jų tėveliai, mokytojos. Džiugią, pakilią nuotaiką susirinkusiems dalijo 4 klasės mokiniai – mažieji absolventai, jiems talkino trečiokai. Mokyklos-darželio direktorė V. Laučienė įteikė padėkos raštus labai gerai šiais metais besimokiusiems 1kl. mokiniui Pijui Milieškai ir 4 kl. mokinei Evelinai Kazlauskaitei bei puikiai lankiusiems mokyklą mokiniams (pirmokams N. Vatiekutei ir N. Mažeikai), konkursų, olimpiadų nugalėtojams.

Yra toks gražus žodis – vaikystė. Yra toks nuostabus pastatas,  kuriame ji gyvena – mokykla. Nuaidi skambutis, šaukiantis, viliojantis, skelbiantis pasibaigusią pamoką. Vaikystė uždaro mokyklos duris… Paskutines kitokias pamokas pradinėje mokykloje turėjo ketvirtos klasės mokiniai. Nebuvo jose nei uždavinių, nei ypatingos metodų įvairovės ir tik kažkur giliai širdelėse greičiausiai įvyko refleksija, kurią išdavė tik rasos lašeliai ant skruostų ar šiltos šypsenos. Paskutinė pamoka prabėgo greitai kaip ir visi keturi metai.

Pagaliau, įveikus visus mokslo labirintus, laukia nepakartojamos atostogos. Laimingi ir linksmi pradinukai išskubėjo džiaugtis karšta, smagia vasara.

Saugios visiems vasaros! Iki susitikimo rudenį!

Pradinių klasių mokytoja Vitalija Katauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *