Pažintis su rašytoju H. K. Andersenu bibliotekoje

Viena diena 3 klasės mokiniams buvo kitokia – jie skubėjo į netradicinę lietuvių kalbos pamoką, kuri vyko Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Buožėnų filiale. Juos pasitikusi bibliotekininkė trumpai supažindino su rašytoju H. K. Andersenu, jo gyvenimu, kūryba, pristatė bibliotekoje parengtą rašytojo kūrinių parodą. Išklausę pasakojimo, vaikai dalyvavo viktorinoje ir atliko užduotis per „Kahoot“ programėlę. Vėliau, per kitą pamoką, žiūrėjo animacinį filmuką „Bjaurusis ančiukas“ , sukurtą pagal rašytojo pasaką. Po peržiūros vyko diskusija patyčių tema.
Pamoka bibliotekoje neprailgo nei mokytojai, nei mokiniams. Padėkoję bibliotekininkei už įdomią ir naudingą pamoką, vaikai neslėpė gerų emocijų ir žadėjo neužmiršti kelio į biblioteką. Visi nekantraudami lauks kitų prasmingų susitikimų.

Buožėnų filialo bibliotekininkė Asta Zaveckytė