Mokyklos tradicija-adventiniai skaitiniai

Mokyklos tradicija – Advento skaitiniai

Laikytis ilgametės tradicijos, per Adventą skaityti šiltus, gerumo, meilės ir atjautos mokančius tekstus, nesutrukdė mums nei pandemija, nei dėl jos paskelbtas karantinas. Nuo pat pirmos Advento dienos mokiniai, kiekvieną rytą jaukiai susėdę  prie vainiko ir degančių žvakių skaitė Adventinius skaitinius. Buvome įpratę, kad paskaityti skaitinių atvykdavo ir svečiai iš Gadūnavo seniūnijos ar Buožėnų kaimo bendruomenės, tačiau karantinas uždarė mokyklos duris svečiams.  Šį kartą teko pasinaudoti Zoom programos galimybėmis. Kaip smagu vaikams buvo išvysti skaitančią savo mamą ekrane. Tariame Ačiū skaičiusioms mamytėms.

                                                                Pradinių klasių mokytoja Jovita Dapkuvienė