Makonomika. Didžiausia virtuali pamoka

Sausio 21 d. 10.00 val. gavome pasiūlymą prisijungti į didžiausią nuotolinę pamoką – „Makonomika“, kurią organizavo Swedbank atstovai.  Pamokos prasidėjo nuo hip hopo šokio, toliau klausėmės pinigų atsiradimo istorijos. Kūrėme savo banknotą, lankstėme piniginę. Sužinojome, kaip daryti stebuklus. Gerą darbą ir vadiname stebuklu. Geras darbas mums gyvenime grįžta su kaupu ir kas daro gerus darbus, ilgiau gyvena. Mokėmės mažais žingsneliais siekti savo svajonės, sudarant svajonėms planą. Nuotoliniu būdu bendravome su rašytoja Kotryna Zyle, kuri papasakojo apie mitines būtybes. Didžiausioje virtualioje pamokoje dalyvavo ir pirmokai.

Pradinių klasių mokytoja Vitalija Katauskienė


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *