Kiškių maratonas

„Šimtas zuikių susirinko net žalia girelė linko….“, kaip ir śiose eilėse taip ir Buožėnų mokyklos-darželio mažieji ugdytiniai pavasario śventę – Šv. Velykas sumanè užbaigti įsijausdami į kiśkių vaidmenis. Mažieji ugdytiniai kartu su mokytojomis Dainora ir Vaida sudalyvavo projekte „Kiškių maratonas“, kurio tikslas-masinis vaikų bègimas su kiśkių aprangos atributika. Susirinkę „kiśkiai“ darželio kieme atliko mankśtą, bègo maratoną, padèjo kiśkienei pririnkti morkų, kurias pametè iš krepśelio velykų bobutė bei prisiminè Velykų džiaugsmą-margučių ridenimą. Už puikų visų „kiśkučių“ dalyvavimą visose veiklose, kiśkienė vaikus apdovanojo saldžiais prizais ir kiekvienos grupès papraśė numarginti po didelį medinį margutį. Rytas su mankśta ir dar gryname ore, kai šviečia skaisti pavasario saulė-tikra atgaiva ir energijos pliūpsnis visai dienai!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dainora Petroškienė