„Laimingas vanduo“

Dalyvaujame projektuose…

Mūsų mokyklos 2 – 4 jungtinės klasės mokiniai, paraginti mokytojos, dalyvavo  asociacijos „Gyvoji planeta“ projekte „Laimingas vanduo“ . Projektu siekiama ugdyti vaikų kūrybiškumą, palankų gamtai elgesį, paskatinti vandens telkinių globą. Projektas skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Mokiniai kūrė pasaką „Vieno lašelio istorija“ ir ją  iliustravo. Kitą dieną atliko STEAM veiklas su vandeniu: šaldė ledo kubelius šaldiklyje, tirpino juos ir  skaičiavo, kiek lašelių telpa ledo kubelyje, lašelius fotografavo. Smagu buvo ieškoti pasislėpusių lašelių gamtoje, o atradus – nufotografuoti. Smagiai nusiteikę, mokiniai važiavo prie Tausalo ežero, nes turėjo tikslą,  prie vandens telkinio sukurti linksmą lašelį iš gamtinių medžiagų. Tačiau atvykę pamatė  daugybę šiukšlių. Pamatytas vaizdas vaikus ir nuliūdino ir paskatino sutvarkyti ežero pakrantę. Mažų rankyčių sukurtas gėris pradžiugino senelį ežerą. Plačia šypsena lašelis dėkojo mokiniams už rūpestį.

Pradinio ugdymo mokytoja Jovita Dapkuvienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *