Mūsų mokykla-darželis sulaukė svečių – tai Telšių policijos pareigūnai ir jų pagalbininkai šunys: jaunesnysis Ramzis ir senelis Atilas. Susitikimo metu vaikai kartu su savo mokytojomis stebėjo šunų vykdomas komandas ir sužinojo, jog policininkų šuniukai klauso tik savo šeimininkų. Kinologas Tomas su savo augintiniais pademonstravo, kaip reikėtų elgtis sutikus nepažįstamą šunį. Susitikimo metu vaikai galėjo užduoti įvairiausius klausimus į kuriuos mūsų svečiai noriai atsakinėjo. Renginio pabaigoje apsikeitėme dovanėlėmis: mes buvome suruošę šuniukams skanėstų ir vaikų piešinių, o policininkai, padovanoję visai mokyklos-darželio bendruomenei atšvaitų, pasirūpino mūsų visų saugumu. Ramzi ir Atilai, iki pasimatymo!!! Ačiū!