Dėmesio, kviečiame  į DRAUGIŠKĄ  Buožėnų mokyklos pirmokų būrį!

Dėmesio,

kviečiame  į DRAUGIŠKĄ  Buožėnų mokyklos pirmokų būrį!

Liko 2 laisvos vietos!

Pradinėje mokykloje veikia Visos dienos mokykla. SMAGU vaikams ir RAMU užimtiems tėvams!

Pirmokams ir kitų klasių mokiniams Buožėnų mokykla išskirtinė tuo, kad po pamokų visi mokiniai lanko Dienos centrą ir nemokamai pietauja kavinėje „Buožinta“, smagiai pasižaidę jaukiame kieme, prailgintoje grupėje, mokytojų prižiūrimi, ruošia pamokėles. Toliau dalyvauja smagiose Buožėnų bendruomenės Dienos centro veiklose: skaito, kuria, piešia ir keliauja į edukacines išvykas. Dienos centras veikia iki 17.00 val. Kiekvienas vaikas čia yra matomas, girdimas, atsiskleidžia saviraiškoje.

Mokykla gavo Sveikatą puoselėjančios mokyklos pripažinimą.

Kviečiame įsilieti į mūsų būrį!

Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro administracija

El. paštas buozenumokykla@gmail.com

Telefonai: 8 (444) 41747, +37064021018

Mes FB https://www.facebook.com/buozenumokykladarzelis