Sveikatingumo maratonas 2022

2022 m. rugsėjo 14 d. Buožėnų mokyklos – daugiafunkcio centro trečiokai dalyvavo Telšių „Bičiulių rato“ ir partnerių iš priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei policijos organizuojamose sveikatingumo varžytuvėse „Sveikatingumo maratonas 2022“. Į mokyklą atvyko komisijos nariai, kurie vertino vaikų žinias, atliktus darbus. Su jais kartu mokinius aplankė policijos pagalbininkas šuniukas Amsis, kuris vaikams suteikė daug malonių akimirkų. Susitikimo tikslas – ne tik pasitikrinti teorines žinias, bet ir parodyti, kaip jas moka pritaikyti įvairiose situacijose. Komanda buvo sudaryta iš 5 dalyvių. Reikėjo įveikti 5 užduotis: paruošti prisistatymą, stendinį pranešimą apie vykdomas sveikatingumo veiklas, įveikti saugaus eismo užduotis, atsakyti į žmogaus saugos klausimus bei paruošti sveiko maisto stalą. Į veiklas noriai įsitraukė ir mokinių tėveliai, kurie padėjo paruošti sveiko maisto stalą. Visi mokyklos mokiniai dalyvavo piešinių konkurse saugaus eismo tema, kuriame 2 klasės mokinys Dominykas Gestautas (mokytoja Vitalija Katauskienė) tapo laureatu.

Pradinių klasių mokytoja Ilona Stančikienė