,,Judėkime kartu“

Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras 2020 metais įstojo į Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, todėl didelį dėmesį skiria mokinių sveikatos stiprinimui ir fiziniam aktyvumui: rengia sveikatos stiprinimo ir sporto dienas, žygius pėsčiomis, fizinio aktyvumo renginius. Labai apsidžiaugėme, kad mus, ,,Smalsučių“ grupės vaikus kartu su mokytojomis, šių metų rugsėjo 22 dieną pakvietė Telšių ,,Saulutės“ lopšelis- darželis į orientavimosi sporto žaidynes ,,Judėkime kartu“. Žaidynių tikslas – sutelkti pedagogus kolegialiam bendradarbiavimui, taikant STEAM metodus ir fizinį aktyvumą.

Žaidynės vyko Masčio ežero pakrantėje, netradicinėse lauko erdvėse.  Prasidėjo jos  smagia muzikine mankšta, po kurios prasidėjo  smagios žaidynės. Vaikai gavo žemėlapį, pagal kurį turėjo atlikti net 8  judrias ir aktyvias  užduotis : Rotonda, skulptūros  ,,Dailininkas ir ,,Akiniai, ‘‘ šokinėjimas  su kamuoliais, važinėjimasis paspirtukais, virvės traukimas,  estafetės ir t.t.

Kiekvienoje stotelėje vaikų laukė mokytojos su pačiomis įvairiausiomis užduotimis. Reikėjo įveikti kliūtis, buvo lavinami vikrumo, taiklumo, šoklumo, greitumo įgūdžiai. O kiek  džiaugsmo teikė vaikams šios  estafetės, žaidimai ir lenktynės , kiek smagių emocijų vaikai  patyrė veikdami  komandoje!

Šventės kulminacija  – Telšių policijos komisariato  Amsio pasirodymas ir dovanos kiekvienam vaikui bei foto su kiekvienu kolektyvu!

Tikrai sportuoti,  judėti kartu  visiems buvo smagu, šventės įspūdžiai nepakartojam ir nauda akivaizdi! Ačiū žaidynių organizatoriams –  Telšių ,, Saulutės“ darželio administracijai ir puikiai mokytojų komandai!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Laučienė