Rudens spalvų ir sveikos mitybos savaitė 2022

Rugsėjo paskutinę savaitę ikimokyklinio ugdymo mokytojos organizavo mažiesiems rudens šventę ,,Spalvų paletė“, o pradinio ugdymo mokytojos vykdė sveikos mitybos savaitę ,,Rudeninės vitaminų dovanos“. Visą savaitę Buožėnų mokykloje-daugiafunkciame centre karaliavo spalvos. Grupės ir klasės kiekvieną dieną dažėsi vis kita spalva, o penktadienis mokinius pasitiko ,,Diena be skambučio”. Šiai dienai ruošėsi tiek maži, tiek dideli: paruošė edukacinę stotelę, į kurią pakvietė visų grupių ir klasių vaikus. Linksmi, energingi ir užsidegę įveikti visas užduotis vaikai keliavo po edukacines stoteles, kur žaidė, ragavo, spėliojo ir tikrinosi savo žinias. Ši savaitė vaikams paliko ne tik neišdildomų įspūdžių,  bet suteikė ir prasmingų veiklų.


Vitalija Katauskienė