Adventinis rytmetys

Adventas – laukimo, pasiruošimo, apmąstymų ir susikaupimo metas. Tai  laikas, kai žvelgiame aukščiau, toliau, kai ,,ruošiame“ savo širdis susitikimui su Viešpačiu. Š.m. lapkričio 28-osios rytą mokykloje – daugiafunkciame centre visą bendruomenę subūrė Adventinis rytmetys: į aktų salę susirinko darželio vaikučiai, pradinių klasių mokiniai, mokytojos, mokyklos administracija, pagalbinis personalas. Į svečius atvyko vikaras Egidijus Kumža, Gadūnavo seniūnas Justas Dapkus. Rimties ir susikaupimo visiems linkėjo mokyklos direktorė Vilma Leipuvienė. Mokiniai atliko dainelę ,,Žibintas“. Kunigas Egidijus Kumža pasidalijo mintimis apie Advento prasmę, palaimino ir paragino pasiruošti susitikimui su Viešpačiu – pripildyti širdis gerumo, empatijos, šilumos ir bendrystės. Buvo uždegta Advento vainiko pirmoji Pranašų žvakė. Seniūnas perskaitė skaitinį ,,Kartais reikia vietelės pasislėpti…“. Rytmetį baigėme vaikų giedamomis giesmėmis (muzikos mokytoja Nijolė Činskienė). Laikas prabėgo nepastebimai. Sugrįžome į klases ir grupes prisipildę ramybės, susikaupimo, vilties…


Pradinių klasių mokytoja Ilona Stančikienė