Dviejų kartų susitikimas viktorinoje „Švari galva – švari kalba“

Paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos į Telšių r. Buožėnų mokyklą- daugiafunkcį centrą atvyko svečiai iš Gedrimų savarankiško gyvenimo namų. Renginį pradėjome ,,Tautiška giesme”.  Mokiniai svečiams dainavo dainas apie Lietuvą. Po gražių žodžių, skirtų Tėvynei, senjorai ir mokiniai susiskirstė į komandas. Dalyviai savo žinias apie Lietuvą pasitikrino viktorinoje, skirtoje   Kovo 11-ajai paminėti. Viktorinos dalyviai naudojosi išmaniosiomis technologijomis, mat praktines užduotis keitė klausimai,  pateikti  Kahoot programėlėje.
Sugalvoję patriotiškus pavadinimus ir komandų prisistatymus, dalyviai kibo į darbą. Dauguma žinojo teisingus atsakymus į viktorinos klausimus ir nuoširdžiai džiaugėsi ekrane išvydę, kad pažymėjo  teisingą atsakymą. Pralaimėtojų nebuvo, visi buvo pakilios nuotaikos, sužinojo naujų dalykų. Kartu džiaugėmės laisve ir buvimu bendrystėje. Tikriausiai sunku atsispirti meiliai, jausmingai ir nuoširdžiai vaikiškai šypsenai, nes didžiuliu džiaugsmu spindėjo senjorų veidai. O mokiniai,  surimtėję ir susikaupę, jautė atsakomybę ir pagarbą vyresniesiems komandų nariams.


Mokytoja Jovita Dapkuvienė