Prasmingas Šv. Velykų laukimas

Laikas prieš šv. Velykas įprastai išnaudojamas prasmingiems darbams. Taigi ir mūsų įstaigos bendruomenė susibūrė savo gerumu pasidalinome su mažaisiais draugais – paukšteliais. Miškininkas Donatas papasakojo, kad inkilas – tai natūralios uoksos, kurioje paprastai paukšteliai apsigyvena, pakaitalas. Kadangi gyvenvietėse vis dažniau iškertami dideli medžiai, natūralių namelių paukšteliams trūksta. Paprašėme ugdytinių tėvelių, kad sukaltų inkilų. Netruko prabėgti savaitė ir mūsų klasės ir grupės prisipildė mažųjų namukų. Vyresnieji mokiniai kartu su meistru ir patys pamėgino vieną kitą inkilą sumeistrauti. Medienos įmonė „Girmedis“ parūpino lentų. Šiandien net penkiasdešimt penkis inkilus vaikų tėveliai pritvirtino prie mūsų kieme ir Buožėnų liepaičių parke augančių medžių.

Didžiulė padėka visiems, kurie prisidėjo prie šios gerumo akcijos. Dabar beliko laukti paukštelių ir džiaugtis jų giesmėmis.