Motinos dienos paminėjimas

,,Tau mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai“ – turbūt nėra Lietuvoje vaiko, kuris nebūtų dainavęs šių žodžių savo mamytei. Gegužės 5 d. juos vieningai dainavo ir Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro vaikai. Į šventę susirinko pilna salė mamyčių, močiučių ir tėvelių. Vaikai su mokytojomis labai atsakingai ruošėsi Motinos dienai: mamytes pasitiko ant tvoros ,,puškuojantis“ traukinys, kurio vagonus išpuošė kiekvienos grupės/klasės vaikai. Visi visi, nuo mažiausių darželio ugdytinių iki vyriausių mokinių, savo mamytėms dovanojo gražiausius žodžius, dainas, muzikinius kūrinius, šokius ir savo rankytėmis padarytas dovanėles.

Motinos diena yra skirta padėkoti mamoms už jų meilę, rūpestį, supratimą… Tačiau Motinos dienos minėjimas nėra tik patogus būdas kartą metuose prisiminti ir pasveikinti tas, kurios mus besąlygiškai myli. Ši diena yra svarbi ne tik mamoms, kurios džiaugėsi, didžiavosi ir jaudinosi žiūrėdamos į savo vaikų pasirodymus, bet ir jų vaikams, kurie galėjo ne tik išreikšti savo meilę ir dėkingumą mamai, bet ir sustiprinti ryšį su mama, mokytis pagarbos ir dėkingumo kitam žmogui: ,,Vaiko ir motinos ryšys yra vienas iš stipriausių ir brangiausių ryšių, kuriuos gali turėti žmogus. Tai yra meilės ryšys, kuris yra amžinas.“ (Jon Krakauer)