Projektas „Mokykla man padeda augti sveiku“

Mūsų įstaigoje didelis dėmesys skiriamas saugios, patrauklios, vaikų fizinį aktyvumą skatinančios aplinkos kūrimui, klasių ir kitų edukacinių erdvių turtinimui sveikatos stiprinimui skirtomis priemonėmis. Siekdamos kurti patrauklią įstaigos aplinką, pradinių klasių mokytojos parašė projektą ,,MOKYKLA MAN PADEDA AUGTI SVEIKU“. Iš projekto lėšų mokiniai apsilankė sporto klube „Vitaminas“, mokykla-daugiafunkcis centras įsigijo lauko treniruoklių.  Mokytojų sumanytas projekto idėjas parėmė  UAB „Girmedis“ – iš savo medienos sukonstravo įstaigos ir kaimo bendruomenės vaikams lingynes. Kuriant aplinką, kuri skatina vaikų fizinį aktyvumą, prisidėjo ir Buožėnų kaimo bendruomenė – parėmė statybinėmis medžiagomis lauko treniruokliams įmontuoti.  Gadūnavo seniūnijos darbuotojai pagelbėjo statant lauko treniruoklius. Ačiū visiems, kurie prisidėjo. Vaikų aktyvus laisvalaikis yra svarbus ne tik jų fizinei sveikatai, bet ir teigiamų emocijų kūrimui, streso ir nerimo mažinimui, tarpusavio bendravimui, draugiškų santykių kūrimui ir empatijai vienas kitam.


Mokytoja Vitalija Katauskienė